Serwis Miele

Naprawa Miele przykładowe ceny.

Ceny części serwisowych Miele nie są w internecie powszechnie dostępne, prawdopodobnie dlatego aby nie zrazić potencjalnego klienta przed zakupem. W przypadku dużych podzespołów typu moduły elektroniczne, zespolone pompy myjące czy bęny pralek koszt zakupu części w serwisie zwykle powoduje nieopłacalność naprawy.

Przyklad:

- pompa myjąca zmywarki zintegrowana z grzałką to koszt 670 USD Niezależnie, czy dojdzie do uszkodzenia grzałki, uszczelniacza pompy czy czegokolwiek innego, koszt naprawy w serwisie przekroczy 2 tysiące złotych. Na naprawę otrzymujemy 3 mieisące gwarancji. Moja firma zajmuje się regeneracją takich pomp - dorabiamy grzałki, wymieniamy uszczelniacze, przewijamy silniki, a także dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawie sprzętu innych marek jesteśmy w stanie dobrać identyczne części, o wiele taniej w serwisach innej marki.

- moduł elektroniczny płyty indukcyjnej Miele dwupalnikowej to 2500 zł. Serwis po wymianie na naprawę za prawie trzy tysiące złotych udziela trzymiesięcznej naprawy na wymieniony podzespół. Identyczny, fabrycznie nowy moduł, montowany min. w płytach Teka i Electrolux kosztuje około 1200 zł. I tak jest to niamała kwota, W większośći przypadków jesteśmy w stanie oryginalny moduł naprawić, lub zamontować moduł naprawiony, dzięki czemu cena naprawy będzie co najmniej trzykrotnie niższa niż w serwisie autoryzowanym, dając Państwu roczną gwarancję na poprawne funkcjonowanie całej płyty.

- Moduł elektroniczny suszarki TMG 440 (koszt nowej około 7.000 zł) uszkodzony w wyniku awarii elektrycznej, pojawienia się napięcia 380V w gniazdku. Koszt w serwisie to około 3000 zł z robocizną i oczekiwaniem około trzech tygodni. Naprawa nie była objęta gwarancją z uwagi na stwierdzone przez serwis przepięcie. U nas, koszt kompleksowej naprawy takiej suszarki wyniósł 1000 zł, z przygotowaniem pełnej dokumntacji naprawy dla ubezpieczyciela (ubezpieczenie mieszkania od przepięć).

- Bęben do pralki W kosztuje 2200 zł brutto na dzień dzisiejszy. Biorąc pod uwagę, że

Moja firma stara się optymalizować koszty naprawy. W przypadku naprawy płyt indukcyjnych po naprawie udzielamy rocznej gwarancji na sprawne działanie CAŁEJ płyty, a nie tylko naprawianego modułu. Koszt takiej naprawy jest zawsze kilkukrotnie mniejszy niż w serwisie, a na czas naprawy otrzymują Państwo płytę zastępczą, również w razie naprawy reklamacyjnej..

Dojeżdżam do Klienta najczęściej w ciągu jednego dnia roboczego.

Działam na terenie Trójmiasta i okolic, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Pruszcz Gdański.

O mojej stronie

Jesteśmy niezależnym, trójmiejskim serwisem płyt indukcyjnych oraz ceramicznych marki Miele.

Polecam