Serwis Miele

Witaj na stronie trójmiejskiego niezależnego serwisu sprzętu marki Miele.

Sprzęt Miele, choć uchodzi za najbardziej trwały i niezawodny, jest też niestety najdroższy w naprawie, o czym wielu użytkowników tego sprzętu miało już okazję się przekonać. Do działania polskiego serwisu duża część klientów poza wysokimi cenami maja zastrzeżenia, przede wszystkim dotyczące terminów realizacji napraw. Jeśli piekarnik lub płyta indukcjna za kilka tysięcy ulegnie uszkodzeniu w święta - konieczne będzie zamówienie cateringu lub zakup tymczasowego sprzętu wolnostojącego.

Po kilku latach eksploatacji może się okazać, że wymiana serwisowa modułu elektroniki jest ekonomcznie nieuzasadniona i nawet ubezpieczyciel z polisy od przepięć w mieszkaniu nie pokryje kosztów takiej naprawy.

Stajemy wówczas przed wyborem:

 •  wydać na naprawę znacznie więcej niż na taki sam używany sprzęt w zbliżonym wieku,
 • zakupić nowy, taki sam sprzęt Miele,
 • zakupić sprzęt innej marki,
 • zdecydować się na naprawę nieautoryzowaną, kilkakrotnie taniej, z gwarancją.
 •  

  Problem koszów napraw sprzętu Miele Takich opinii w internecie można znaleźć bardzo wiele, przez co sprzętu wartego nawet kilkanaście tysięcy może po kilku latach nie opłacić się naprawiać.

  Warto w tym miejscu zauważyć, że zwykle kilkuletniego samochodu nie prowadzimy juz do autoryzowanego serwisu, ale do warsztatu, gdzie cena naprawy jest kilkukrotnie niższa. Dlaczego więc nie zainteresować się ofertą serwisu niezależnego w razie problemów ze sprzętem domowym?

  W przeciwieństwie do serwisów autoryzowanych, staramy się zastąpić oryginalne, bardzo drogie oryginalne części zamiennikami, a także, szczególnie w przypadku kosztownych modułów elektronicznych.

  Naprawiamy duży sprzęt marki Miele taki jak płyty indukcyjne, ceramiczne, piekarniki, pralki, suszarki, ekspresy do kawy.

  Dojeżdżamy do Klienta najczęściej w ciągu jednego dnia roboczego.

  O mojej stronie

  Jesteśmy niezależnym, trójmiejskim serwisem sprzętu AGD marki Miele.

  Polecam

  stat4u