Serwis Miele

Witaj na stronie trójmiejskiego niezależnego serwisu płyt indukcyjnych oraz ceramicznych marki Miele.

Z wykształcenia jestem inżynierem automatykiem specjalizującym się w naprawach płyt indukcyjnych oraz ceramicznych w szczegóności marki Miele.

Posiadamy aktualne uprawnienia SEP, podłaczamy nowy sprzęt do sieci elektrycznej, poświadczając ten fakt w karcie gwarancyjnej.

Wystawiam zaświadczenia dla ubezpieczycieli z dokadnym opisem szkody oraz koszty naprawy według wymagań poszczególnych Towarzystw tak, aby likwidacja szkody przez ubezpieczyciela była dla Państwa bezproblemowa.

Jestem zarejestrowanym przedsiębiorcą pod nr REGON 365948377, nie jestem czynnym podatnikiem VAT, w związku z czym na swoje usługi wystawiamy jedynie rachunki.

Akceptujemy płatności gotówką oraz przelewem.

W miarę Państwa potrzeb udostępniamy oraz montujemy sprzęt zastępczy.

Posiadam aktualne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu zawodowym z limitem odpowiedzialności do 100 tys. zł. Gdyby zdarzyło mnie się uszkodzić naprawiany sprzęt np. stłuc drogą szybę płyty z mojej winy, czy to podczas demontażu, transportu, czy na warsztacie lub uszkodzić Państwa meble - likwidacją szkody zajmie się mój ubezpieczyciel. W związku z powyższym mogą państwo bez obaw powierzyć mnie swój sprzęt, nawet ten najdroższy.

Z uwagi na politykę firmy Miele, w szczególności czas oczekiwania na części, ich cenę oraz marże serwisów, nie naprawiamy jakiegokolwiek innego sprzętu Miele poza płytami indukcyjnymi oraz grzejnymi.

Działamy na terenie Trójmiasta i okolic, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kościerzyna. Dojeżdżamy do klienta, demontujemy sprzęt z zabudowy. Oczywiście, jest możliwość dostarczenia sprzętu do nas na warsztat znajdujący się w Gdyni - Redłowie po wcześniejszym umówieniu.

O mojej stronie

Jesteśmy niezależnym, trójmiejskim serwisem płyt indukcyjnych oraz ceramicznych marki Miele.

Polecam

stat4u